Ако левицата има инстинкт за самосъхраните трябва да си спести тази драма, казва бившият военен министър
„С огромно учудване чувам да се говори за “преговори” и за “коалиционно споразумение” при конструирането на ново правителство! Да, на първо време м/у ГЕРБ-СДС и ДБ и с “партизанското” участие на БСП и ИТН в “кръглата’ маса!
Ако БСП участва пряко и още повече с ярки партийни фигури като министри в новата сглобка, то това ще сложи “кръст” на съществуването й като партия!“ Това изтъква в свой коментар във фейсбук бившият министър на отбраната и знаково лице в левицата Ангел Найденов.
Според него ако все още БСП има инстинкт за самосъхранение и елементарна чувствителност ще си “спести” окончателната драма!
„А, че КН (Корнелия Нинова, б.р.) ще “трупа” и ще “приключи” сегашното ръководство, каквото и да е участието или подкрепата на БСП за ново управление е 100% сигурно! Въпросът е колко бързо ще го направи!!!“, добавя с ирония Найденов.
Още от България
Двама българи се удавиха в морето в Гърция
Разследването и на двата случая се води от Централното пристанищно управление на Александруполис. Разпоредено е извършване на съдебномедицински експертизи.
Експулсирани руски шпиони и 25 охвърлени искания за гражданство заради връзки с чужди спецслужби - докладът на ДАНС за 2025 г.
По информация на ДАНС на двама чужди граждани е отнето правото на пребиваване за подпомагане на руската военна индустрия чрез доставки, използвани във войната срещу Украйна
Заоблачава се, на места се очакват валежи с гръмотевична активност
Максималните температури ще бъдат между 31° и 36°, за София – около 31°