9 Април, 2026

Асен Генов: Голяма част от лицата на БСП са милионери заради участие в руските енергийни проекти

Асен Генов: Голяма част от лицата на БСП са милионери заради участие в руските енергийни проекти

Идеологията на руския рокерски клуб „Нощни вълци“ е марксизъм, ленинизъм и болшевизъм. Самият Залустанов, който е техният лидер, вижда и прокламира Русия като  Петата империя, след Рим, след Византия, след царска Русия, унищожена от СССР. Това заяви блогърът Асен Генов в студиото на Нова телевизия. Опонираше му българската връзка с рокерите на Путин, както ги наричат, Камен Попов, известен с това, че удари в лицето държания от няколко полицаи Волен Сидеров след прословутия скандал на столичната улица „Раковски“, пред НАТФИЗ.

На първомайската манифестация вчера видяхме лицата на БСП, голяма част , от които са милионери заради участие в руските енергийни проекти, категоричен беше Асен Генов.

Камен Попов се вживя в ролята на защитник на християнските ценности и славянството. Той веднага разказа какво е чел в интернет за Асен Генов, как го финансира „Америка за България“ и т.н. Блогърът отрече да има вземане-даване с фондацията.

"Биячът на Волен Сидеров" и блогърът се разпалиха силно по темата "Нощни вълци". Камен Попов се кълнеше, че той и руските му другарчета просто поддържат християнските ценности. И обясни, че това не били точно рокерите на Путин, той просто ги поддържал.

Лидерът им, т.нар. Хирург е едва ли не телохранител на Владимир Путин, напомни Асен Генов. Попов попита дали познава Хирурга, че се изказва така за него. "Аз не познавам лично и Хитлер", отбеляза Асен Генов.

Сподели:

Коментари (0)

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Андрей Гюров изтъкна мигновеното отражение на примирието върху международните цени на петрола – спад до 94-95 долара за барел.

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

По време на срещата си с жители на Обзор Борисов изведе като основен проблем забавянето на указа след проведения референдум за отделяне на населеното място от община Несебър

 Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Да съхраним паметта за жертвите на комунизма, като създадем национален държавен музей, при което да бъде взето мнението на жертвите и техните наследници