3 Юни, 2026

Атанасов: Най-важното е следващият президент да бъде антипод на Първанов и Радев

снимка: архив Faktor.bg

Рискът от следващ държавен главен, който отново да обслужва интересите на Кремъл, трябва да бъде категорично пресрещнат

"Ние продължаваме нашата инициатива и работим за това демократичните сили да стигнем до единна кандидатура за президент." Това пише на страницата си във Фейсбук лидерът на ДСБ и депутат от ПП-ДБ Атанас Атанасов.

"В петък поканихме и извънпарламентарни партии, за които имаме разбирането, че споделяме обща ценностна основа. Присъствието беше доста впечатляващо. Обменихме мнения как трябва да продължим процеса оттук нататък. На есен продължаваме.

Най-важното е следващият президент да бъде антипод на Първанов и Радев. Да е човек, с ясна евроатлантическа ориентация и политически опит. Рискът от следващ държавен главен, който отново да обслужва интересите на Кремъл, трябва да бъде категорично пресрещнат." категоричен е партийният лидер.

Сподели:
Дъщери, синове и  родственици поднесоха венци пред паметника на горяните в Сливен

Дъщери, синове и родственици поднесоха венци пред паметника на горяните в Сливен

Скромният паметник на горяните в центъра на Сливен е поставен по инициатива и със средствата на Съюза на репресираните в града през 2001 г.

Николай Нанков: За управляващите явно новата социална политика е пенсионерите да минат на фотосинтеза

Николай Нанков: За управляващите явно новата социална политика е пенсионерите да минат на фотосинтеза

Депутатът от ГЕРБ и бивш финансов министър остро реагира на арогантно изказване на Константин Проданов по време на дебат във временната комисия по финанси към НС

С хляб и сол за Путин!  Военният ни министър е за един мирен свят,  не иска ракети за F-16

С хляб и сол за Путин!  Военният ни министър е за един мирен свят, не иска ракети за F-16

Информацията е публикувана в разсекретено писмо на Агенцията за сътрудничество в отбраната на САЩ (DSCA), изпратено до Конгреса на 11 май 2026 г.

Коментари (0)