31 Януари, 2026

Автобус катастрофира край Враца, има пострадали

Автобус катастрофира край Враца, има пострадали

8 са пострадалите, но не е ясно състоянието им към момента

Автобус, който е пътувал от село Лиляче към Враца, е катастрофирал на обходния път към града, предаде Би Ти Ви.

Съобщава се за осем пострадали, като състоянието им не е ясно към момента. Най-тежко е пострадало момиче, което има рана на главата.

По първоначални данни автобусът не е спрял на знак „Стоп”, което е довело до инцидента.

Той е бил ударен странично от друг автомобил, в следствие на което автобусът се обръща върху леката кола. При обръщането вратите на превозното средство са останали блокирани и пътниците се е наложило да излизат през прозорците.
Сподели:

Коментари (0)

Чудо: Гласовете на приятели връщат към живот момче, прекарало 55 дни в кома

Чудо: Гласовете на приятели връщат към живот момче, прекарало 55 дни в кома

Автомобилен инцидент е причина 8-годишният Лю да изпадне в пълна кома, от която успява да излезе след като в продължение на дни майка му пуска посланията на неговите съученици

Десетки са жертвите на студа и леда, завладял САЩ

Десетки са жертвите на студа и леда, завладял САЩ

В Ню Йорк властите съобщиха, че 10 души са били открити починали заради студа. Три деца на 6, 8 и 9 години загинаха вчера, след като са се подхлъзнали на лед и са паднали в замръзнал водоем в Тексас. За нови смъртни случаи бе съобщено в над 10 щатa.

Звезди на киното и музиката с призиви срещу Американската имиграционна служба

Звезди на киното и музиката с призиви срещу Американската имиграционна служба

Независимо, че по принцип се въздържат от политически коментари, редица знаменитости изразиха недоволството си от репресиите на президента Доналд Тръмп срещу имигрантите.