Националният превозвач позволява безплатна промяна по всички закупени билети
Авиопревозвачът "България Еър" информира, че е принуден да анулира полет FB 571/574, планиран на 15 октомври (неделя) по редовната линия София–Тел Авив–София с час на излитане 20.30 ч. от България и връщане в 23.45 ч. от Израел, предаде БНР.
Отмяната на полетите е в резултат на форсмажорни обстоятелства и по независещи от авиокомпанията причини, възникнали в усложнената международна ситуация с оглед на задълбочаващия се военен конфликт в страната.
Авиокомпанията поднася своите извинения на пътниците от засегнатите полети и ги уверява, че постоянно следи промените в обстановката и актуализира възможностите за възстановяване на полетите от/до Израел по редовната си линия.
Националният превозвач позволява безплатна промяна по всички закупени билети за пътуване до/от Тел Авив до края на октомври, като новоиздадените билети трябва да бъдат в рамките на една година.
Още от България
Украйна изгражда единна бойна система с изкуствен интелект и оръжия
В дългосрочен план украинските военни виждат тази система като „единен жив организъм“, в който оръжията, разузнавателните средства и информационните потоци работят синхронно
Радев: Американските самолети да се преместят в Безмер или Граф Игнатиево
По думите му такива самолети трябва да са на военни летища, а не на граждански
Държавният глава изслушва кандидатите за членове на избирателната комисия
Процедурата е част конституционния процес по формирането на нов състав на ЦИК, след като парламентарно представените партии вече направиха своите номинации