1 Февруари, 2026

„България Еър“ съобщи за промени в полетите до Тел Авив

„България Еър“ съобщи за промени в полетите до Тел Авив

Ще се извършват в светлата част на денонощието

Поради усложнената обстановка на територията на Израел, и с оглед гарантиране сигурността и безопасността на всички пасажери и екипажи на „България Еър“, националният превозвач внесе промени в полетната си програма за периода от 4 август до 9 август 2024 г., съобщиха от компанията.

Промените са направени с цел опериране на авиокомпанията в светлата част на денонощието вследствие на засилените мерки за безопасност във въздушното пространство над Израел, уточняват от „България Еър“. 

На интернет страница на националния ни авиопревозвач е публикуван списък с полетите му между София и Тел Авив за периода от 6 до 9 август:

6 август – анулирани полети

Анулират се полети FB 571/2 между София и Тел Авив.

8 август – по разписание

Полетите се изпълняват по разписание - FB571: София до Тел Авив – 15:50 ч.; FB572: Тел Авив до София – 19:00 ч. местно време.

9 август – нови часове

Полет FB573: София до Тел Авив ще се изпълни в 05:10 ч.; Полет FB574: Тел Авив до София ще се изпълни в 08:40 ч. местно време. 

От компанията молят всички пасажери да се информират своевременно за обстановката и да следят за актуална информация както на уебсайта и в социалните мрежи на „България Еър“, така и през летищата. 

Сподели:

Коментари (0)

 Мерц: ЕС трябва да играе активна роля или ще се превърне в играчка на великите сили

Мерц: ЕС трябва да играе активна роля или ще се превърне в играчка на великите сили

Канцлерът заяви още, че решението за отказ от руския газ също е необратимо и Германия иска силно да се ориентира към вятърната и слънчевата енергия.

Стотици сведоха глави: 81 години от Народния съд и жертвите на комунистическия режим

Стотици сведоха глави: 81 години от Народния съд и жертвите на комунистическия режим

На 1 февруари страната почита паметта на жертвите на комунистическия режим и Народния съд, белязал историята с масови смъртни присъди без право на защита.

Илияна Йотова: Изборът на служебен министър-председател не е моят избор

Илияна Йотова: Изборът на служебен министър-председател не е моят избор

Тя обяви, че от вторник започва консултациите с парламентарните групи, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.