4 Февруари, 2026

Българката Живка Димитрова е сред 334-те задържани в Италия при акция срещу мафията

Българката Живка Димитрова е сред 334-те задържани в Италия при акция срещу мафията

Все още не се знае каква е била ролята й в престъпната организация

Българката Живка Танева Димитрова е сред 334-те задържани в Италия при акцията срещу Ндрангетата. Това съобщава италианският сайт calabria7.it и допълва, че жената е под домашен арест.

Не се споменава обаче каква е била ролята й в престъпната организация, нито подробности за жената. Проверка на "24 часа" обаче показа, че жена с тези имена има заведение в градчето Сант'Онофрио, което се намира именно в Калабрия.

В българския Търговски регистър пък не излиза нищо при търсене за Живка Танева Димитрова.
Сподели:

Коментари (0)

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Дипломатическите и военни провокации, демонстрирани тази седмица, предвещават предстоящи напрегнати преговори - Техеран е решен да обърне нещата и да окаже натиск върху САЩ, докато Тръмп трупа сили в региона в опит да накара Иран да преговаря по неговите условия, пише Wall Street Journal

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Те се подлагат на чудовищна трансформация, за да отговорят на натиска, създаден с цел печалби

СО реши: Край на злоупотребите  в два ключови за София буферни паркинга

СО реши: Край на злоупотребите в два ключови за София буферни паркинга

Решението е на зам.-кмета по транспорт Виктор Чаушев, което реално слага точка със злоупотребите на функцията "паркирай и пътувай" в паркинга на "Джеймс Баучер" и "Стадион Васил Левски"