22 Април, 2026

Българка изчезна в Солун

Българка изчезна в Солун

Издаден е бюлетин за издирването на Гергана Клестакова

Гръцките власти издирват изчезналата българка, съобщава newsbg.eu.

На 22 февруари изчезна 47-годишната Гергана Клестакова от центъра на Солун. Фондацията „Усмивката на детето“, която е издала бюлетин за издирване, е информирана за изчезването на Гергана Клестакова на 25/2/2021 г. от съпруга ѝ.

Гергана Клестакова е висока 1,54 м, слаба с кафява коса и кафяви очи. В деня на изчезването е била облечена в жълти панталони, черна блуза и черно сако и бели обувки.

Умоляват се гражданите, които имат информация, да се обадят на посочените телефони 24 часа в денонощието или във всички полицейски участъци в страната и чрез приложението MissingAlertapp, където има информация за изчезването на българката.

izcheznala_solun.jpg

Факсимиле: news.bg.eu

Сподели:

Коментари (0)

Рекордна активност в Германия, напрежение в Испания

Рекордна активност в Германия, напрежение в Испания

Най-сериозна подкрепа и в двете страни са получили ПП-ДБ и формацията на Румен Радев

Как гласуваха българите в САЩ...

Как гласуваха българите в САЩ...

Вотът приключи при висока избирателна активност независимо от намаления брой секции, лидер там е ПП-ДБ

Вотът във Великобритания: Почти половината сънародници са гласували за Радев

Вотът във Великобритания: Почти половината сънародници са гласували за Радев

За първи път от години вотът на българите във Великобритания съвпада в голяма степен с този в страната