Братът и бащата на футболиста от ЦСКА Георги Йомов са се предали в СДВР, предаде Нова ТВ. Те се издирваха след стрелбата на бензиностанция на Околовръстното шосе в столицата. При нападението бяха ранени двама души. Единият от пострадалите беше закаран в болницата в изключително тежко състояние с голяма кръвозагуба. Другият е бил ранен в краката и днес беше изписан за домашно лечение. По първоначална информация, след като е възникнал скандалът между братя Йомови и простреляните, е пристигнал бащата на футболиста и е извадил пистолет. Съседите на играча на ЦСКА са шокирани и не са предполагали, че комшията им държи оръжие в дома си. Те описаха семейството като кротки и възпитани хора.
Фактор
Още от Улицата
Близо 300 танцьори превърнаха Тетевен в столица на фолклора
Градът беше домакин на юбилейното 10-то издание на фестивала „Тройче“, който се проведе под патронажа на областния управител на Ловеч
Азиатският фестивал започна с музика, танци и китайски игри в Южния парк в София
В небето над града полетяха бели гълъби. Красивият жест постави началото на два незабравими фестивални дни, изпълнени с култура, традиции, музика, танци и срещи между хора от различни държави и общности.
Да се изпикаеш пред "Александър Невски" до 10 тоалетни! А трябва пред парламента
София, с население от близо 1,3 милиона души, разполага с многократно по-малко постоянно действащи обществени тоалетни, от другите големи европейски градове