23 Февруари, 2026

Бащата на загиналия 16-годишен Людмил потресен от писанията в смъртния акт на детето му

Бащата на загиналия 16-годишен Людмил потресен от писанията в смъртния акт на детето му

Бащата на загиналото след токов удар 16-годишно момче - Снежан Методиев, пожела всички да видят, че няма никаква друга причина за смъртта на сина му Людмил извън "остра сърдечно-съдова и дихателна недостатъчност, причинена от електрошоков удар".

Той показа смъртния акт на сина си, в който като причина за смъртта се посочва остра сърдечно-съдова и дихателна недостатъчност, съобщава "Труд".

smarten_akt_ludmil.jpg

Молбата на почернения родител е продиктувана от разпространяването на лъжи, че момчето е било болно от сърце, от коронавирус и др. Останалите четири деца на Снежан са здрави.

Той е възмутен и от писанията, че краката на Людмил са били мокри и това е довело до трагедията. За пореден път той разказа, че и него го е хванал ток, както и пристигнал на мястото на инцидента полицай и жена минувач. 

Погребението на Людмил ще бъде утре в кв. "Факултета" и семейството моли да не бъде безпокоено. Пред къщата днес имаше медицински екип, защото майката все още е в шок. 

Момчето почина след токов удар от шахта на тротоара на бул. "Иван Гешов" в столицата.

Сподели:

Коментари (0)

Малки и големи прескочиха огъня за здраве в столичния квартал Бояна

Малки и големи прескочиха огъня за здраве в столичния квартал Бояна

Стотици жители – малки и големи – се събраха днес в столичния квартал Бояна, за да отбележат един от най-обичаните български народни празници – Сирни заговезни.

Кукери прогониха злите сили от Карлово с обредни танци

Кукери прогониха злите сили от Карлово с обредни танци

Със своите страховити маски и оглушителни звънци те прогонват злото и отварят пътя към светлината…

Симеон Ставрев: София надминава Варшава по дължина на метромрежата

Симеон Ставрев: София надминава Варшава по дължина на метромрежата

Столицата удължава метромрежата си с нови 3 километра под бул. „Владимир Вазов“ да края на годината. Обявена е финалната фаза от изграждането на новото разширение.