Инжекцията ще бъде поставена от медицинското звено на Белия дом
Президентът на САЩ Джо Байдън ще получи втора подсилваща инжекция срещу COVID-19 днес, съобщиха от Белия дом.
Байдън ще получи ваксината, след като направи обръщение към обществеността на новия правителствен уебсайт COVID.gov, чиято цел е да подпомогне усилията за разширяване на реакцията срещу ваксината за COVID-19, включително информация за тестването и ваксинирането, съобщиха от Белия дом.
"Инжекцията ще бъде поставена от член на медицинското звено на Белия дом", заяви говорителят./ Дарик
Още от Свят
„Евронюз“: С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
„Евронюз“: С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
Лавров в задочен спор с Рубио: Ако онова в Аляска не е споразумение, какво разбират САЩ под споразумение?
"Ако едната страна - в този случай Съединените щати, е поставила на масата своите предложения за уреждане на кризата, а другата страна е изразила съгласие с тези предложения, тогава да се каже, че не е постигнато споразумение, някак не е много изящно"
Трус от 6,7 по Рихтер разтърси южните Филипини
Земетресението е регистрирано по-малко от 3 седмици след силния трус в същия район, при който загинаха над 80 души