Скоро се очаква посещение на най-голямата му дъщеря
Силвио Берлускони, лидерът на "Форца Италия", отново е приет в болница "Сан Рафаеле" в Милано. "Кориере дела Сера" съобщава, че той е поставен в интензивно отделение заради проблеми с белите дробове.
Скоро се очаква посещението на най-голямата му дъщеря Марина.
86-годишният лидер на "Форца Италия" беше в болницата в Ломбардия до миналия четвъртък за "медицински прегледи", след като някои предишни заболявания са се проявили отново. /БГНЕС
Още от Свят
Румъния унищожи 2 дрона в Черно море край офшорен проект за добив на газ
Миналият месец румънски изтребители Ф-16 свалиха 3 руски дрона, нарушили румънското въздушно пространство само за 3 последователни дни
Ферибот, превозващ 95 души се преобърна в езерото Кариба
Местни медии съобщиха, че част от пътниците са били спасени, но до вечерта на 11 август не е известно точно колко души са извадени от водата. По обем Кариба е най-голямото изкуствено езеро в света.
В Латвия намериха тунел за незаконно пресичане на границата от Беларус
През юли Литва също съобщи, че е открила тунел, използван от мигранти за преминаване на границата от Беларус