15 Януари, 2026

Безработен се обеси, за да спаси къщата си от съдия изпълнител

Безработен се обеси, за да спаси къщата си от съдия изпълнител

Преди няколко дни 58-годишният мъж получил известие от телекомуникационна компания, че дължи повече от 1000 лв.

Мъж на 58 години от врачанското с. Игнатица е открит мъртъв в двора на дома си в сряда вечерта. На тялото се натъкнал кметът на селото, който преди това го търсил по телефона. Радослав Ангелов живеел заедно с баща, който някога бил миньор и се издържали от неговата пенсия. След като той починал обаче, безработният мъж останал без никакви средства за препитание и не успял да си намери постоянна работа.

Преди няколко дни Ангелов получил известие от телекомуникационна компания, че дължи повече от 1000 лв. Радослав не можел да плати и се уплашил да не му вземат родната къща чрез съдия изпълнител. Пред съседи споделил няколко пъти, че ще се самоубие, но никой не очаквал, че ще изпълни заканата си, пише medianews. 

Сподели:

Коментари (0)

Битката с боклука: Събраха 116 тона отпадъци за 1 ден от 2 квартала

Битката с боклука: Събраха 116 тона отпадъци за 1 ден от 2 квартала

Стандартната дневна норма е 90 тона. Дейностите са извършени с ангажирането на общо 12 събиращи смет камиона, като работата на терен продължава и днес

В СОС ще изслушват Терзиев за кризата с боклука

В СОС ще изслушват Терзиев за кризата с боклука

Кметът ще предостави информация относно текущото състояние на сметосъбирането и сметоизвозването в столицата и план за действие

Ивайло Мирчев: Борисов прави това, което му заповяда Пеевски и нищо друго няма значение

Ивайло Мирчев: Борисов прави това, което му заповяда Пеевски и нищо друго няма значение

„Хората на протеста са истинската сила и ние разчитаме на тях“, каза още съпредседателят на ДаБГ.