31 Януари, 2026

БФС пусна билети за Световното - мачовете, които ще се играят в България

БФС пусна билети за Световното - мачовете, които ще се играят в България

Снимка: архив

Цените са от 120 до 550 лв на човек. Важно уточнение е, че феновете, които са си закупили билетите, ще ги получат 48 часа преди първия мач с Испания на 4 септември на предварително посочен от тях имейл.

От днес, 27 юни, в мрежата на Eventim вече може да бъдат купени пакетни билети за домакинските мачове на България на стадион “Васил Левски” от предстоящите световни квалификации през есента – срещу Испания (4 септември), Турция (11 октомври) и Грузия (18 ноември)

Важно уточнение е, че феновете, които са си закупили билетите, ще ги получат 48 часа преди първия мач с Испания на 4 септември на предварително посочен от тях имейл. Освен това, всеки привърженик ще има право да закупи до 8 пакетни билета.

Дни преди срещата с Испания – в периода 2-4 септември – на стадион “Юнак” ще бъде изградена специална фензона, която ще посрещне привържениците на “лъвовете” с различни събития и изненади. А всеки фен, притежаващ пакетен билет, ще може да влиза безплатно в нея.

Важно е също така, че при влизане на непълнолетни лица на стадиона родителят/настойникът е длъжен да попълни изискваната от закона декларация за придружител.

Билетите за отделните мачове пък ще бъдат пуснати в продажба по-късно.

Цените за пакетните билети са съответно: 

Sector A - 250 лева

Sector B - 120 лева

Sector B - 160 лева

Sector V - 190 лева

Sector G - 120 лева

Sector G - 160 лева

Sector A - 550 лева /БГНЕС

Сподели:

Коментари (0)

В българската олимпийска делегация за Милано влязоха шестима военнослужещи спортисти

В българската олимпийска делегация за Милано влязоха шестима военнослужещи спортисти

Военослужещите спортисти са от Центъра за елитен спорт към военно формирование 22 970 - София от състава на Командването за логистична поддръжка

100 дни преди старта на Giro d’Italia 2026 у нас осветяваме исторически обекти в розово

100 дни преди старта на Giro d’Italia 2026 у нас осветяваме исторически обекти в розово

С помощта на тази визуално въздействаща инициатива се създава международно разпознаваем образ, който свързва спорта, културното наследство и архитектурата

Лечева вече отговаря за връзките между МОК, европейските и нашите олимпийски комитети

Лечева вече отговаря за връзките между МОК, европейските и нашите олимпийски комитети

Председателят на Българския олимпийски комитет и Българския стрелкови съюз ще посети Бургас, където около 800 състезатели от близо 40 държави ще участват в Европейското първенство по спортна стрелба за младежи, юноши и девойки в зала "Арена Бургас"