1 Февруари, 2026

Държавата съучаства в перфидната реклама на "летящата чиния", министър, кмет и областен да знаят, че соц пропагандата е наказуема

Държавата съучаства в перфидната реклама на "летящата чиния", министър, кмет и областен да знаят, че соц пропагандата е наказуема

Иван Сотиров

Иван Сотиров

Продължава бруталната кампания за налагане на гнусната концепция за реставрация и превръщане на зловещия символ на комунизма - “Дом-паметник на БКП” в културен паметник и център за поклоннически туризъм на комунистите от цял свят. Най-срамният факт е, че в тази перфидна кампания за реклама на обявения със закон за престъпен комунистически режим съучаства държавата.

Министърът на културата, областният управител на Старозагорска област и кметът на община Казанлък са длъжни да знаят, че съгласно чл. 108, ал./1/ от НК, пропагандирането на антидемократични идеологии е наказуемо деяние! 

Сподели:

Коментари (0)

Дойде  Трифоновден,Трифон Зарезан

Дойде Трифоновден,Трифон Зарезан

Празникът се почита от лозарите, соколарите, градинарите и кръчмарите. В България е запазено и отбелязването на празника Трифон Зарезан на 14 февруари.

Доналд Тръмп с нова изненада:  Ще сключим сделка с Куба

Доналд Тръмп с нова изненада: Ще сключим сделка с Куба

Той направи този коментар на борда на президентския самолет „Еър форс уан“ на път към Флорида от Вашингтон, един ден след като заплаши с мита всички страни, които доставят петрол на Куба

Малък Сечко идва със сняг и студ

Малък Сечко идва със сняг и студ

НИМХ предупреди за опасно време - оранжев предупредителен код, за обилен снеговалеж, снегонавявания и виелици