7 Януари, 2026

И Десислава Радева в атака: "препоръча" психиатър на лидерите на ПП-ДБ

И Десислава Радева в атака: "препоръча" психиатър на лидерите на ПП-ДБ

Десислава Радева

Според нея те халюцинацинират за евразийски попълзновения

Съпругата на президента Десислава Радева заяви, че лидерите на ППДБ страдат от разстройство на личността и имат нужда от психиатър. В профила си във Фейсбук тя коментира, че водачите на коалицията страдат от " халюцинации за евразийски попълзновения".

"Ще пусна малка обява: познавам хора, които дават уроци по български език - лексика, граматика, синтаксис и всичко, свързано с него (българския). Познавам и психиатър (г-жо Гълъбова, Вас визирам - визира Цветеслава Гълъбова, директор на националната психиатрична болница), който работи с различни разстройства на личността - от халюцинации за евразийски попълзновения до "аз съм избрания". Ако някой има нужда - на лични. Защото, преди всичко, сме човеци и трябва да си помагаме." - написа тя в коментар към снимка, на която се виждат Кирил Петков и Асен Василев. 

"Нали преди година ППДБ викаха "Мутри вън", когато се бореха с Борисов и подкрепяха Радев? Защо днес пак викат "Мутри вън", когато се борят с Радев и се опитват да се коалират с Борисов? Кои, за Бога, са мутрите? Или да не търся логика и здрав разум?" - допълва Радева.

По-рано днес лидерът на ДСБ Атанс Атанасов заяви, че има организирана атака от кохортата на президента срещу съставянето на редовно правителство.   
 

Сподели:

Коментари (0)

Собственикът на „Кайрос" възстанови всички разходи по изтеглянето на кораба - 270 371 евро

Собственикът на „Кайрос" възстанови всички разходи по изтеглянето на кораба - 270 371 евро

Очаква се корабособственикът да предприеме необходимите действия по извеждане на танкера от българските териториални води.

Обявиха бедствено положение в части от община Крумовград заради пороите

Обявиха бедствено положение в части от община Крумовград заради пороите

Реките в района преливат. Утрешният ден ще бъде неучебен.

Д-р Мирослав Ненков: Ако се спрат кражбите в здравеопзването, няма да се доплаща - 9-те милиарда ще стигнат

Д-р Мирослав Ненков: Ако се спрат кражбите в здравеопзването, няма да се доплаща - 9-те милиарда ще стигнат

По думите му, огромни суми изчезват от тези пари. "Корпуцията убива физически, буквално."