Пожелавам ви да променяте София заедно с гражданите, каза вече бившият градоначалник на София
“Добре дошъл, от днес този кабинет е ваш”. С тези думи Йорданка Фандъкова посрещна в кабинета си новият кмет на София Васил Терзиев, предаде репортер на БГНЕС.
“Разбрах, че обичате цветя, оставям ви едно живо цвете. Оставям ви и химикала, защото ще подписвате много неща. Пожелавам ви да продължите да променяте столицата заедно с всички граждани на София”, пожела още Фандъкова. Тя изрази надежда да се продължи с дигитализацията, оставените проекти да бъдат завършени, както и да се започнат нови, след което подари и своята каска на Васил Терзиев. “Имате телефона ми, винаги можете да ми се обадите”, коментира още бившият кмет на София, която управляваше столицата в продължение на 14 години.
Фактор
“Разбрах, че обичате цветя, оставям ви едно живо цвете. Оставям ви и химикала, защото ще подписвате много неща. Пожелавам ви да продължите да променяте столицата заедно с всички граждани на София”, пожела още Фандъкова. Тя изрази надежда да се продължи с дигитализацията, оставените проекти да бъдат завършени, както и да се започнат нови, след което подари и своята каска на Васил Терзиев. “Имате телефона ми, винаги можете да ми се обадите”, коментира още бившият кмет на София, която управляваше столицата в продължение на 14 години.
Още от България
Министърът на иновациите си взе съветник, който не заспива и не лобира
На сцената на международната конференция “Webit 2026” Василев се обърна директно към хуманоидния робот Робърт с въпроса „Ще станеш ли мой съветник?“, а той му отвърна: „Благодаря за поканата".
Външният министър: Премахването на визите за българи ще гарантира баланса ни със САЩ
Велислава Петрова прие днес в МВнР делегация на високо ниво от Департамента по вътрешна сигурност на САЩ
Жегата отне живота на 2 деца и още 16 души във Франция
Две деца на възраст 2 и 4 години бяха открити починали в семейния им автомобил на паркинг в жилищен район в Карпентра, Южна Франция