България
Ивелин Михайлов: Ако депутатите приемат да работят, значи легитимират този незаконен парламент
Нашият протест днес в София е на свободни и самоорганизирали се хора. Това е протест на нормалността, искаме свободна държава, недопустимо е да отидем към мафиотска държава. Това заяви Ивелин Михайлов, лидер на „Величие“. Днес заедно със симпатизанти той организира протест пред Народното събрание, заради изборни фалшификации и недопускане на „Величие“ в парламента.
Плановете ни са видим, кои депутати ще признаят това нелегитимно събрание. Щом приемат да работят значи легитимират този незаконен парламент. Вотът беше купен, а освен това има 1 200 млн. мъртви души в избирателните списъци, допълни Михайлов.
Фактор
Плановете ни са видим, кои депутати ще признаят това нелегитимно събрание. Щом приемат да работят значи легитимират този незаконен парламент. Вотът беше купен, а освен това има 1 200 млн. мъртви души в избирателните списъци, допълни Михайлов.
Още от България
Радан Кънев не влезе в интригата на Атанас Атанасов, остава кандидат за лидер на ДСБ
"Винаги съм бил убеден, че вътрешнопартийното общуване се осъществява на партийни форуми, а не в публичното пространство", казва Кънев
БСП: Даваме три месеца на Радев
"Искаме прозрачност за ключово важни решения. Въпросът за визите няма връзка със самолетите“, коментира Крум Зарков
БЗНС осъди опитите България да бъде превърната в център на омраза срещу украинския народ
"За да успее властта на Радев да се представи като миротворец във външнополитически план, към българското общество са насочени множество координирани и очевидно добре финансирани стратегии за формиране на негативни нагласи срещу Украйна", пише в декларацията