5 Юни, 2026

Васил Божков се отказа от участие в изборите, партията му няма да подкрепи никого

Васил Божков се отказа от участие в изборите, партията му няма да подкрепи никого
Васил Божков, снимка: Facebook

Бизнесменът Васил Божков обяви, че партията му „Център“ няма да участва на предстоящите парламентарни избори.

"Център" и представителите му няма да участват в предстоящите избори. Няма и да подкрепим никого", написа Васил Божков във Фейсбук.

По думите му, причината е, че нито една партия и коалиция от участващите, "няма и не искa да се бори с мафията, овладяла България".

"Регистрацията на партия Център е в ход. Градим структури и ще участваме на следващите избори", пише още Божков.

Днес е последният ден за регистрация на листи, припомня БГНЕС

Сподели:
ВМС обявиха зона, временно опасна за корабоплаване след инцидента с дрон в Румъния

ВМС обявиха зона, временно опасна за корабоплаване след инцидента с дрон в Румъния

Военноморските ни сили поддържат постоянен обмен на информация и координация с Военноморските сили на Румъния, както и със Съюзното военноморско командване на НАТО

Украински морски дрон се взриви в Румъния след руска намеса!  Нашият ВМС наблюдава усилено

Украински морски дрон се взриви в Румъния след руска намеса! Нашият ВМС наблюдава усилено

Решението е взето във връзка с инцидента, случил се в района на румънското пристанище Констанца, съобщи Министерство на отбраната

Милошев: НДК е с 48 млн. евро загуби, а директорът - с 14 хил. евро заплата

Милошев: НДК е с 48 млн. евро загуби, а директорът - с 14 хил. евро заплата

Съветът на директорите сам е определял възнагражденията си, което "противоречи на устава на НДК"

Коментари (0)