11 Декември, 2025

"Величие" обяви фалшивия полковник Марков за отлюспен от партията

"Величие" обяви фалшивия полковник  Марков за отлюспен от партията

Николай Марков

Централният съвет на „Величие" съобщи, че Николай Марков не е член на партията. От формацията заявиха, че Николай Марков не е подписал декларация за членство, не е приел устава и ценностите на партията.

„На Марков беше гласувано доверие, с оглед неговите граждански изяви в медиите през последните години и му беше възложено, заедно с Михайлов, да проведат агитационната част на предизборната кампания, което те направиха с успех. По време на предизборната кампания Марков настояваше да стане председател на партията, но уставът предвижда дълга и сложна процедура, която не беше възможно да се проведе в този период. Той сам се обяви за лидер и председател на партията, което не предизвика възражение от страна на управляващия орган на „Величие" - Централния съвет, с оглед да не се навреди на предизборната кампания", съобщиха от пресцентъра на партията. | БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

Благомир Коцев: Българите в Берлин са също на улицата

Благомир Коцев: Българите в Берлин са също на улицата

Всеки има дълг към сънародниците си заедно да постигнем по-добро бъдеще за децата си, казва кметът на Варна

Столичния протест срещу правителството завърши с изпълнение на българския химн

Столичния протест срещу правителството завърши с изпълнение на българския химн

Събралите се на протест под наслов "Оставка! Пеевски и Борисов вън!" скачаха и скандираха: "Кой не скача е дебел" и "Оставка". Множеството пя заедно с Асен Василев, Ивайло Мирчев и Божидар Божанов от ПП-ДБ.

България в полезрението на световни медии: Reuters излъчва протеста на живо

България в полезрението на световни медии: Reuters излъчва протеста на живо

"Българската опозиционна коалиция призова хората да се присъединят към протеста пред парламента, тъй като правителството е изправено пред вот на недоверие", пише медията в текста на публикацията си