На 29 юли, събота, от 10 часа, на Централни Софийски гробища бе бъде отслужена заупокойна молитва за големия български пълководец ген. Иван Колев. На този ден се навършват се 106 години от смъртта на героя на Добруджа, прогонил руските войски от страната ни.
Възпоменанието се организира от Николай Григоров, „Сите българе заедно“ и Атлантически съвет на България, със съдействието на Министерство на отбраната.
Гвардейци ще отдадат почит пред паметта на героя.
Още от България
Йотова ще се кандидатира за президент, запя с путинския наратив: Не трябва да се насърчава войната в Украйна!
"Коалицията на желаещите не трябва да се нарича така, а коалиция на желание, защото желаещи има, но резултати и реализъм липсват", казва тя
ГЕРБ: „Прогресивна България“ да се извинят на българските граждани за Бюджет 2026
По думите ѝ приетата финансова рамка е коренно различна от първоначалния проект и ще има сериозни последици за държавните финанси.
ДБ: Няма пилот в самолета! Дните на спокойствие за Радев изтекоха днес
"Сам се вкара в криза, която спешно трябва да бъде решавана“, категоричен бе Мартин Димитров