27 Януари, 2026

В Сърбия хванаха български фалшификатор на дебитни карти

В Сърбия хванаха български фалшификатор на дебитни карти

Записващо устройство е било поставено на банкомат на банка в Ниш


Полицията в Ниш арестува 25-годишен български гражданин по подозрение, че е фалшифицирал платежни карти, съобщи сръбската телевизия РТС. 

Полицията открила в българския гражданин С. С. записващо устройство, което, както се подозира, преди няколко дни е било поставено на банкомат на банка в Ниш, съобщи сръбското министерство на вътрешните работи. 

При обиск на апартамент, в който пребивава заподозреният, е било намерено и друго оборудване, предназначено за свързване на компютри, карти с памет и банкомати, информира БТА. На заподозрения е определена мярка за задържане до 48 часа. Той ще бъде изправен пред основен прокурор.


Сподели:

Коментари (0)

Орбан се уплаши за властта си! Обвини Украйна в намеса в изборите

Орбан се уплаши за властта си! Обвини Украйна в намеса в изборите

Премиерът се опитва да убеди избирателите, че Украйна, която воюва с Русия, представлява заплаха за сигурността и суверенитета на Унгария

The Times: Германия се готви да отблъсне нападение на Русия 

The Times: Германия се готви да отблъсне нападение на Русия 

Става дума за най-лошия от всички възможни сценарии.

Доставките на изтребители Mirage 2000 за Украйна продължават

Доставките на изтребители Mirage 2000 за Украйна продължават

По-рано украински пилот, който управлява един от малкото налични Dassault Mirage 2000, разказа пред Business Insider, че френският изтребител показва почти идеални показатели при противодействие на руските въздушни заплахи