21 Декември, 2025

Още един бивш партньор на Божков разбива лъжите му

Още един бивш партньор на Божков разбива лъжите му

Васил Божков

Още един от съдружниците на бизнесмена беглец Васил Божков разби лъжите му. Милен Ганев, който заедно с брат си Димитър Ганев е акционер с 44% в „Национална лотария“ отрече пред „Телеграф медиа“ твърденията на хазартния бос, че заради промяна в законодателството от страна на държавата са се провалили преговорите с чешката компания „Сазка“ да стане инвеститор в компанията.

Това внушение беше в основата на кампанията на Божков от миналата седмица, с която той се опита на базата само на внушения за изкара, че е бил каран да плаща такса „спокойствие“ от премиера Бойко Борисов и финансовия министър Владислав Горанов. „Да, имаше оферта, но както се вижда не се стигна до сделка. Но не заради промяна в законодателството. Промяна в законодателството към онзи момент нямаше“, заяви Ганев.
Сподели:

Коментари (0)

 От „Възраждане“ искат оставки в АЕЦ „Козлодуй“ след извънредното спиране на 6-и блок

От „Възраждане“ искат оставки в АЕЦ „Козлодуй“ след извънредното спиране на 6-и блок

Според Йордан Тодоров подобна поредица от две аварийни спирания непосредствено след планов ремонт е безпрецедентна за най-голямото и най-печелившо държавно енергийно дружество

Трафикът на камиони е ограничен заради блокади по границата с Гърция

Трафикът на камиони е ограничен заради блокади по границата с Гърция

Мярката е заради поради протест на гръцки фермери, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура"

Как ще се движи столичният градският транспорт по Коледа и Нова година?

Как ще се движи столичният градският транспорт по Коледа и Нова година?

На 22, 23, 29 и 30 декември трамваите ще се движат по делнични разписания, тролеите също, както и метрото (линии 1, 2, 3 и 4). Но Автобусите ще вървят по празнични разписания в посочените дни, с изключения за част от линиите.