"Избори 2 в 1 не са добре за страната, за ДПС са добре"
ПП-ДБ да се овладеят и да се научат, че писаните неща трябва да се спазват. Това препоръча на колегите си от парламентарното мнозинство мнозинство председателят на ПГ на ДПС Делян Пеевски.
"Не трябва да тласкаме страната в тази криза. Колегите от ПП-ДБ да се овладеят." - повтори Пеевски.
Той коментира и изявлението на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, че ако Мария Габриел не стане премиер и ГЕРБ не запазят поста на външен министър при ротацията, изборите за европарламент ще станат и национални избори:
"Избори 2 в 1 не са добре за страната, за ДПС са добре. ПП-ДБ да се овладеят и да се научат, че писаните неща трябва да се спазват. МВнР е на ГЕРБ, заяви още председателят на ПГ на ДПС."
"ПП-ДБ имат цялата власт в държавата, нека седнат и се успокоят, за да продължи това евроатлантическо правителство", добави Пеевски. /БГНЕС
Още от България
В област Монтана стартира жътвата, очакванията са добри заради дъждовете
Председателят на Съюза на зърнопроизводителите от областта Николай Синигерски заяви, че дъждовете са дошли в подходящия момент за пролетните култури – царевица и слънчоглед, които в момента имат най-голяма нужда от влага
Страхът от Комисията по досиетата или опит да бъдат заличени и пратени в забрава последните автентични демократи
В този контекст е много трудно днес „Продължаваме промяната“ сериозно да се противопоставят на решението на Радев, докато ДПС притежават политическата легитимност да сторят това
Вътрешният министър отказва да уволни всички пенсионери в МВР, имало причини
Въпреки скандалните данни на Веселин Вучков колко са служителите в системата, които получават и заплата и пенсия, МВР-шефът смята, че сред тях има незаменими