България
Пеевски: Президентството се използва като офис на партия, да сложат на сградата надпис "Трети март"
"Гледам, че вече президентството се е превърнало в централа на партия. Хубаво е да сменим надписа, няма смисъл да пише президентство, а политическа партия “Трети март”. Това заяви председателят на ПГ на ДПС Делян Пеевски, предаде БГНЕС.
"Радвам се, че успях да извадя президента от комфорта му на столчето му и си призна, че става политически лидер. Време е да си регистрира партията, евроизборите идват. Недопустимо е да използва президентската институция за офис на партията си. Да излиза от тази сграда, да си наема офис и да започва да работи на терен", добави Пеевски.
"Смятам, че е недопустимо да се бъркаме в регулатори. Политиците нямаме работа там", коментира Пеевски.
Фактор
"Радвам се, че успях да извадя президента от комфорта му на столчето му и си призна, че става политически лидер. Време е да си регистрира партията, евроизборите идват. Недопустимо е да използва президентската институция за офис на партията си. Да излиза от тази сграда, да си наема офис и да започва да работи на терен", добави Пеевски.
"Смятам, че е недопустимо да се бъркаме в регулатори. Политиците нямаме работа там", коментира Пеевски.
Още от България
Радев незабавно да прекрати опита да бъде закрита Комисията по досиетата
Атлантическият съвет на България (АСБ) изразява в своя позиция, че подобен въпрос не следва да бъде решаван чрез бюджетни процедури, а чрез открит законодателен процес, с активно обществено участие
"Възраждане": Отиваме самостоятелно на изборите за президент
Ако кандидатът ни е достатъчно силен и разпознаваем, той може да събере много сериозна подкрепа, особено на фона на очевидно сгромолясващото се пред нас управление на Радев, заяви Костадин Костадинов
Борисов за управляващите: Стига с тези оправдания, че някой друг е виновен
В правителството продължават да се държат като президентска институция...Копринков подрежда структурите на партията, не го подценявайте