21 Декември, 2025

Петър Москов: КОД и БЗНС се явяват заедно на изборите, ще убеждавам Кубрат Пулев да допринесе с енергията си

Петър Москов: КОД и БЗНС се явяват заедно на изборите, ще убеждавам Кубрат Пулев да допринесе с енергията си

Петър Москов

„Наистина ли говорим сериозно за Жан Виденов? За мен това е много лоша шега, която може да се превърне в страшна действителност. Така изглеждаше парламент, в който нямаше десница. Левицата се размножава като с клетъчно деление. Ако имаше истински десен лидер, щеше да обясни в Народното събрание, че пенсиите могат да се повишат чрез по-добре работеща икономика. С едни и същи карти и играчи ситуацията няма как да се промени. Ние видяхме дребни задпартийни игри“. Това заяви лидерът на КОД Петър Москов пред БНТ. 

„Силата на КОД не е в масовата политика, а запазването на ценностите. ГЕРБ престана да защитава интересите на хората и влезе в сговор за усвояване на еврофондове. Хора от ДС водят война на много ниско ниво. Отиваме в съюз с БЗНС и БДФ, защото е десен и антикомунистически. Аз съм горд с хора като Любо Канов, които застанаха с имената си, за да покажат смисъла на демокрацията. Кубрат Пулев носи енергия на хората. Когато те казват, че са „за България“, получават насмешки от други партии, заявяват казват, че било наивно. Ще убеждавам Кубрат Пулев да прехвърли своята енергия. Мен не ме интересува дали едни ченгета ще сменят други“, каза още бившият здравен министър. 
Сподели:

Коментари (0)

От АПИ отрекоха твърдение на бивш вицепремиер, че са купували 50-метрова яхта

От АПИ отрекоха твърдение на бивш вицепремиер, че са купували 50-метрова яхта

Бившия служебен вицепремиер и министър на вътрешните работи, назначен от Румен Радев, Иван Демерджиев заяви, че държавно учреждение си е купило 50-метрова яхта

 От „Възраждане“ искат оставки в АЕЦ „Козлодуй“ след извънредното спиране на 6-и блок

От „Възраждане“ искат оставки в АЕЦ „Козлодуй“ след извънредното спиране на 6-и блок

Според Йордан Тодоров подобна поредица от две аварийни спирания непосредствено след планов ремонт е безпрецедентна за най-голямото и най-печелившо държавно енергийно дружество

Трафикът на камиони е ограничен заради блокади по границата с Гърция

Трафикът на камиони е ограничен заради блокади по границата с Гърция

Мярката е заради поради протест на гръцки фермери, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура"