Случващото се в парламента е безобразие, никоя партия не иска да управлява в момента, каза още лидерът на КОД
"Необходимо е да се употреби усилие този мандат да мине. Това няма да стане със същите аргументи, с които не мина мандатът на Габровски. Никоя от партиите не иска да управлява в момента". Това коментира в "Денят започва" Петър Москов, председател на партия КОД.
Според него се бламира възможността да има работещ парламент.
"Всяко едно правителство е по-добре, отколкото да има нови избори. Надявам се изборите да са април. Случващото се в парламента е безобразие, неносенето на отговорност. В този парламент има ляв политически консенсус", допълни Петър Москов.
Като възможен изход той очерта на следващите избори да има ценностна десница. В предизборна кампания сме още от октомври, каза още Петър Москов и оцени действията на президента Румен Радев относно мандатите като мъдри.
Фактор
Според него се бламира възможността да има работещ парламент.
"Всяко едно правителство е по-добре, отколкото да има нови избори. Надявам се изборите да са април. Случващото се в парламента е безобразие, неносенето на отговорност. В този парламент има ляв политически консенсус", допълни Петър Москов.
Като възможен изход той очерта на следващите избори да има ценностна десница. В предизборна кампания сме още от октомври, каза още Петър Москов и оцени действията на президента Румен Радев относно мандатите като мъдри.
Още от България
Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев
"Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. евро - Шишков не може да борави с цифри"
Мирчев: Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев
"Освещаването на българските бойни знамена няма нищо общо с пропагандата на агресивна война - то не благославя нападение срещу чужда държава, не обявява войната за „свещена“ и не превръща Църквата в инструмент на държавна пропаганда"
Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски
В 16:19 ч в Районно управление - Карнобат е подаден сигнал от началника на пътническия влак №30133 по линията Карлово - Бургас, че локомотивът на композицията е обхванат от пламъци