Без да представи никакви доказателства
Руският президент Владимир Путин обвини Украйна, че се е опитала да атакува ядрената централа в Курск, без да представи никакви доказателства, предаде БГНЕС С позоваване на АФП.
"Врагът се е опитал да атакува атомната електроцентрала през нощта, Международната агенция за атомна енергия е информирана." - твърди Путин.
Припомняме, по-рано украинската страна предупреди, че Кремъл ще се опита да припише на украинските военни атака срещу Курската АЕЦ.
Още от Свят
Отговор на „Сармат“: САЩ за първи път показаха новата междуконтинентална балистична ракета Sentinel
На изображенията е показан предният модул на ракетата, след като успешно е преминал един от ключовите етапи на изпитанията в Редондо Бийч, щата Калифорния
Ген. Сирски разкри колко украинска земя е освободена от началото на годината
Той допълни, че това е резултат от системно стратегическо планиране и че кампаниите през 2025 и 2026 г. са тясно свързани.
Даниел Митов: Следя Демерджиев! Войната по пътищата не се печели след катастрофата
"Очевидно е, че общественият разговор през последните дни беше насочен в погрешна посока", заявява бившият министър