23 Юни, 2026

Стрелба с три жертви пред църква в САЩ

Стрелба с три жертви пред църква в САЩ

Двама души и стрелецът загинаха снощи при стрелба пред църква в Еймс, в американския щат Айова, съобщиха властите, предаде Асошиейтед прес.

Тримата са починали на паркинга пред голяма църква в покрайнините на Еймс, съобщи шерифството в окръг Стори. Църквата се намира близо до междущатско шосе 35, на около 48 километра северно от столицата на щата Де Мойн.

Шерифството не даде подробности за стрелбата, но каза за телевизионния канал КССІ-ТV, че са били получени много телефонни обаждания малко преди 19 ч. и други пострадали няма.
Сподели:
Беларуска опозиция предаде на Киев доклад за подготовката на Лукашенко за война

Беларуска опозиция предаде на Киев доклад за подготовката на Лукашенко за война

Освен това военните разходи са се увеличили петкратно за последните четири години, а военно-промишленият комплекс на страната е интегриран с руския

„Кралят на Севера“  Анди Бърнам става премиер на Великобритания

„Кралят на Севера“ Анди Бърнам става премиер на Великобритания

Днес 56-годишният запален фен на футболния клуб „Евертън“ е бил част и от музикалната сцена „Мадчестър“, белязала края на 80-те и началото на 90-те години.

Forbes: Смяната на тактиката не помага – украинските дронове провалят щурмовете на руснаците в Донбас

Forbes: Смяната на тактиката не помага – украинските дронове провалят щурмовете на руснаците в Донбас

Украинските подразделения използват безпилотни летателни апарати, за да откриват и унищожават противника, като често обезсмислят всякакви опити за напредване.

Коментари (0)