16 Януари, 2026

Заплашват с убийство порноактрисата, обвинила Тръмп в подкуп

Заплашват с убийство порноактрисата, обвинила Тръмп в подкуп

Доналд Тръмп

"Вече не е недосегаем"

Президентът на САЩ Доналд Тръмп (2017-2021 г.) вече не е недосегаем, заяви порноактрисата Сторми Даниълс в първото си интервю, дадено след като срещу Тръмп бяха повдигнати обвинения от прокуратурата в Манхатън, съобщи Bulgaria ON AIR с позоваване на DPA.

Даниълс посочва, че сега хората реагират по различен начин в сравнение с реакцията им при първите съобщения за сексуалната ѝ среща с Тръмп преди години.

Според порнозвездата първия път са я наричали "златотърсачка', "уличница", "курва", "лъжкиня" и какво ли още не. А сега реакцията е най-общо "ще те убия".

Даниълс е в центъра на делото срещу Тръмп във връзка с парите, които са ѝ били платени, за да си мълчи за връзката си с кандидат-президента по време на кампанията през 2016 г.

Даниълс заявява, че не се бои да се изправи срещу Тръмп в съда, защото го е виждала гол и няма начин той да изглежда по-плашещо, когато е с дрехи. Актрисата обаче признава, че усеща сериозността на ситуацията и потенциалната опасност.

Сподели:

Коментари (0)

Бившият канцлер Шрьодер отказа да предаде документи за разговорите си с Путин

Бившият канцлер Шрьодер отказа да предаде документи за разговорите си с Путин

Още през май 2022 г. Бюджетната комисия на Бундестага поиска от службата на канцлерска да се погрижи за съхранението на официалните документи от офиса на Шрьодер като бивш канцлер.

Съдбата на Гренландия - четири възможни сценария

Съдбата на Гренландия - четири възможни сценария

След пълномащабната инвазия на Русия в Украйна, НАТО преоткри стратегическото значение на арктическото пространство и предприема по-сериозни усилия, съответстващи на това значение.

Politico: Новината за влошаването на състоянието на  Рамзан Кадиров се появи в момент на уязвимост на Кремъл

Politico: Новината за влошаването на състоянието на Рамзан Кадиров се появи в момент на уязвимост на Кремъл

Изданието споделя, че в обрат, достоен за „Игра на тронове“, Путин е променил баланса на жестокия конфликт в Чечня, сключвайки споразумение с бащата на Рамзан Кадиров, Ахмат Кадиров, бивш лидер на бунтовниците