Светът трябва да се върне към нормалното до края на 2022 г. благодарение на ваксините срещу COVID-19, заяви Бил Гейтс в интервю за полския вестник „Газета Виборча” и телевизия ТВН24, цитирана от БГНЕС.
„Това е невероятна трагедия”, каза за пандемията основателят на Майкрософт, допълвайки, че единствената добра вест е започването на ваксинацията. „До края на 2022 г. трябва да се върнем към нормалното”, каза още Бил Гейтс.
Фактор
„Това е невероятна трагедия”, каза за пандемията основателят на Майкрософт, допълвайки, че единствената добра вест е започването на ваксинацията. „До края на 2022 г. трябва да се върнем към нормалното”, каза още Бил Гейтс.
Още от Свят
Огнен ад под звуци на сирени: Масирани въздушни удари поразиха Украйна и Южна Русия
При взаимната размяна на удари са поразени цивилни обекти и жилищни райони дълбоко в тила на Украйна и контролираните от Русия територии
Беларуска опозиция предаде на Киев доклад за подготовката на Лукашенко за война
Освен това военните разходи са се увеличили петкратно за последните четири години, а военно-промишленият комплекс на страната е интегриран с руския
„Кралят на Севера“ Анди Бърнам става премиер на Великобритания
Днес 56-годишният запален фен на футболния клуб „Евертън“ е бил част и от музикалната сцена „Мадчестър“, белязала края на 80-те и началото на 90-те години.