23 Юни, 2026

Бил Гейтс: Светът трябва да се върне към нормалното в края на 2022 г.

Бил Гейтс: Светът трябва да се върне към нормалното в края на 2022 г.
Бил Гейтс

Светът трябва да се върне към нормалното до края на 2022 г. благодарение на ваксините срещу COVID-19, заяви Бил Гейтс в интервю за полския вестник „Газета Виборча” и телевизия ТВН24, цитирана от БГНЕС. 

„Това е невероятна трагедия”, каза за пандемията основателят на Майкрософт, допълвайки, че единствената добра вест е започването на ваксинацията. „До края на 2022 г. трябва да се върнем към нормалното”, каза още Бил Гейтс.
Сподели:
Огнен ад под звуци на сирени: Масирани въздушни удари поразиха Украйна и Южна Русия

Огнен ад под звуци на сирени: Масирани въздушни удари поразиха Украйна и Южна Русия

При взаимната размяна на удари са поразени цивилни обекти и жилищни райони дълбоко в тила на Украйна и контролираните от Русия територии

Беларуска опозиция предаде на Киев доклад за подготовката на Лукашенко за война

Беларуска опозиция предаде на Киев доклад за подготовката на Лукашенко за война

Освен това военните разходи са се увеличили петкратно за последните четири години, а военно-промишленият комплекс на страната е интегриран с руския

„Кралят на Севера“  Анди Бърнам става премиер на Великобритания

„Кралят на Севера“ Анди Бърнам става премиер на Великобритания

Днес 56-годишният запален фен на футболния клуб „Евертън“ е бил част и от музикалната сцена „Мадчестър“, белязала края на 80-те и началото на 90-те години.

Коментари (0)