Спешен Апел: Цветан Атанасов води най-тежката си битка – срещу рак, който е изчерпал всичките му лични средства.
Обръщаме се към всички, с молба за подкрепа. Човекът, когото цяла България познава като отдаден пазител на миналото – Цветан Атанасов, създателят на уникалния Ретро Музей във Варна – днес води най-тежката и скъпа битка в живота си.
Вече повече от година Цветан Атанасов се бори с диагнозата рак на стомаха. Въпреки продължителното лечение и кратките моменти на подобрение, болестта отново прогресира, налагайки спешна и животоспасяваща терапия в Германия. Това лечение е изцяло извън финансовите възможности на неговото семейство.
Цветан Атанасов не скрива, че е дал всичко, което е притежавал, за да поддържа жива уникалната експозиция на Ретро Музея, съхранила безценно културно наследство от близкото минало на България.
"Продал съм всичките си имоти, за да поддържам Музея. Днес обаче за пръв път се нуждая от помощ, за да продължа напред в собствената си битка," споделя той.
Как да помогнете?
Всяко дарение, независимо от размера, има значение и дава на Цветан Атанасов шанс за необходимото лечение в Германия.
1. Дарителска Банкова Сметка:
IBAN: BG06 UNCR 7000 4513 0546 51
BIC (SWIFT): UNCRBGSF
Титуляр: Цветан Христов Атанасов
Основание: дарение
2. Дарение Чрез PayPal:
http://paypal.me/retromuseum
Още от България
Демерджиев: Петрохан е пресечна точка на много интереси
Той открои имена като Искра Фидосова, политически и институционални връзки и „огромни парични преводи“, които според него трябва да бъдат проверени
Нов протест в Пловдив иска държавата да продължи съдебната битка за Панаира
Демонстрацията е факт въпреки съобщението от Министерството на финансите, че министър Гълъб Донев е внесъл заявление във Върховния касационен съд (ВКС), с което потвърждава държавния интерес по делото
Борисов: Като разбраха, че Димитър Николов ще ги бие на президентските избори, дадоха "Евровизия" на Бургас
"Лятната ни столица по наше време беше средище на срещи на най-високо ниво - от Ердоган, през Жан-Клод Юнкер, Дейвид Камерън, Орбан", заяви още той