7 Юли, 2026

Богдана Карадочева удари рамо на Фандъкова: София е прекрасна! Успех!

Богдана Карадочева удари рамо на Фандъкова: София е прекрасна! Успех!
Богдана Карадочева

Богдана Карадочева изрази своята безапелационна подкрепата си за кандидата на ГЕРБ-СДС Йорданка Фандъкова преди втория тур на местните избори.

В нарочно виеообръщение във Фейсбук популярната певица заяви, че харесва г-жа Фандъкова, защото е уравновесена, добре възпитана, не е агресивна и спокойно управлява града.

"...Това е моят град. Градът, в който съм родена, в който съм играла по улиците, в който съм ходила на училище и съм пропяла! Аз познавам в моя квартал всяко паве! Градът е фантастичен!, изтъква Карадочева.

"Няма голям град без малки проблеми. Но този град има един софийски дух. И трябва много да обичаш София, за да ти хареса. Когато не обичаш нещо, не ти харесват много неща. ... София е прекрасна! Желая много успех на г-жа Фандъкова", завършва обръщението си един от символите на демократичната общност в България.

Гледай видеобръщението на Богдана КарадочеваТУК

 
Сподели:
Георги Вълчев: Учениците не разбират учебниците, това е проблем

Георги Вълчев: Учениците не разбират учебниците, това е проблем

Според министъра на образованието, темата за предмета Религия и добродетели в училище не означава, че ще се променя българската образователна система и тя остава светска

Премиерът представя България на срещата на върха на НАТО в Анкара

Премиерът представя България на срещата на върха на НАТО в Анкара

В понеделник, преди срещата на върха на Алианса, Румен Радев и президентът на Турция Реджеп Тайип Ердоган договориха подписване на споразумение за замразяване на договора между „Булгаргаз“ и турската държавна компания „Боташ“

Керемедчиев: Турция е склонна на отстъпки за "Боташ", тя търси партньорство и близост с България

Керемедчиев: Турция е склонна на отстъпки за "Боташ", тя търси партньорство и близост с България

Съобщенията, които излизат за концесиониране на голяма част от нашата пътна инфраструктура, колкото и това да е закъсняло, в крайна сметка ще се случи, смята международният анализатор

Коментари (0)