4 Май, 2026

КРИБ е вече с нов изпълнителен директор

КРИБ е вече с нов изпълнителен директор

Снимка: КРИБ

Евгений Иванов, който беше изпълнителен директор и член на УС на КРИБ в продължение на 27 години, ще заеме длъжността почетен изпълнителен директор, като отговаря за европейските проекти и програми

Управителният съвет на Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България избра Боян Митракиев за изпълнителен директор на КРИБ

Той ще влезе официално в длъжността от 1 март 2026 година.

Евгений Иванов, който беше изпълнителен директор и член на УС на КРИБ в продължение на 27 години, ще заеме длъжността почетен изпълнителен директор, като отговаря за европейските проекти и програми, съобщи Дарик.

Управителният съвет оценява високо дългогодишния, последователен и изключително ценен принос на Евгений Иванов за развитието на КРИБ и утвърждаването й като най-влиятелната работодателска организация в България.

Боян Митракиев завършва бизнес администрация в City University of Seattle и защитава докторска степен по обществени комуникации и информационни системи в Нов Български Университет.

Притежава 15-годишен опит като консултант в сферата на публичните комуникации и информационните технологии. Преподава като асистент в катедра Национална и регионална сигурност в УНСС.

Сподели:

Коментари (0)

Демерджиев:  МВР да се осъзнае, изборите приключиха! Бих приел да съм вътрешен министър

Демерджиев: МВР да се осъзнае, изборите приключиха! Бих приел да съм вътрешен министър

Той изрази и недоумение от посещението на ръководството на министерството в САЩ в момент, когато вътрешните проблеми остават нерешени.

Българинът създал "очите" на космическата мисия Артемис II: Бях жълтопаветник, но разбрах как жестоко сме излъгани

Българинът създал "очите" на космическата мисия Артемис II: Бях жълтопаветник, но разбрах как жестоко сме излъгани

Инженер Петко Динев – човекът, чиито камери заснеха историческия полет , е бил асистент в Техническия университет

Денков: Можем да вдигнем хората на крак, ако Радев прекрачи границите!

Денков: Можем да вдигнем хората на крак, ако Радев прекрачи границите!

Той подчерта, че ако след изборите са били първа или втора политическа сила, вероятно е нямало да се случи разделението