Шефката на политическия кабинет на премиера Бойко Борисов - Деница Желева, е болна от коронавирус, а самият министър-председател е карантиниран. Това съобщиха за "24 часа" от ВМА. Желева е дала положителен тест след завръщането на делегацията на Борисов от Брюксел в началото на седмицата.
Тъй като на преговорите за новия европейски бюджет двамата са били заедно през цялото време, министър-председателят е поставен под карантина, както и целият екип, пътувал с него. Днес на Борисов е взета повторна проба за коронавирус и едва ако тя е отрицателна, може да бъде махната карантината му. Това била и причината
Още от България
Румен Радев постави под общ знаменател патриарсите и армиите на Русия и България
Българската армия обаче не извършва военни престъпления, за разлика от руската
Радев нарече държавната сметка за 2026 г. "бюджет на реалността"
Премиерът коментира, че са се консултирали с водещи икономисти и няма как рязко да се слезе до 3% дефицит. „Тези, които имат най-голяма вина за този дефицит, те крещят най-много", смята премиерът
Затвориха Кресненското дефиле след като паднал валяк удари автомобил
Автомобилният трафик се пренасочва през прохода „Предел“, като към момента се е образувала опашка от около 5 км. на АМ „Струма“ преди пътен възел Симитли