„Това, което се разбрахме преди 9 месеца на ротацията, е да се разменят Денков и Габриел - Мария да стане премиер и Денков - образователен министър.“ Това заяви в парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, цитиран от Дарик.
„Ние имаме само едно министерство - на външните работ. Ако не искат Габриел да бъде и премиер и външен министър, ние ще излъчим нов външен министър.“ - допълни той.
"Вчера с Кирил Петков проведохме уютен разговор в моя кабинет. Не съм разговарял с Лена Бориславова", каза още Борисов.
По думите му, Йордан Цонев и Асен Василев са неразделни, но ПП-ДБ веднъж искат да ползват целия комфорт на подкрепата на ДПС, а друг път не.
"Днес казах на Пеевски - повече не искам никой заедно да идва при мен. Срещите при мен ще бъдат като ги потвърдя и когато искам." – отбеляза Борисов.


Коментари (0)