30 Април, 2026

Борисов: Фалшиви записи са правени и на Обама и Путин. Това ме прави по-силен!

Борисов: Фалшиви записи са правени и на Обама и Путин. Това ме прави по-силен!

Бойко Борисов

На Давоския форум ни демонстрираха как взимат на кмета интервю със специална програма, заяви премиерът

Докато инспектираше ремонта на скоростната отсечка Мездра - Ботевград, премиерът Бойко Борисов беше попитан от журналисти дали ще поиска да се разследва кой е изготвил и пуснал записа в общественото пространство. "И на Обама и Путин са правили фалшиви записи. Не ме интересува, ако се вкарам само да мисля за това, значи да му обръщам внимание. Няма лоша реклама", отговори той и подчерта, че тази негативна кампания го прави по-силен.

И продължи: "Въобще не ме интересува и не обръщам внимание. На Давоския форум ни демонстрираха как взимат на кмета интервю със специална програма и с неговия глас ни задават въпроси. Видяхте и с президента Обама как го бяха направили, с Путин също. Сега ми подготвят такива неща, но това ме прави по-силен - колкото пъти го направят, толкова пъти ги бия. Няма лоша реклама, така че колкото искат да говорят, да пишат, коментира Борисов по повод атаките от последните дни срещу него и изтеклия запис.
Сподели:

Коментари (0)

 Асен Василев:  На президентските избори ПП и ДБ ще се явят заедно

Асен Василев: На президентските избори ПП и ДБ ще се явят заедно

„Това не е някаква драматична стъпка, а нормална еволюция“, заяви лидерът на ПП.

Откриха нарушения на строителния обект в Бургас, където загина служител от свличане на земна маса

Откриха нарушения на строителния обект в Бургас, където загина служител от свличане на земна маса

Мъжът е подменял ВиК съоръжения на улица в центъра на града. Той е влязъл в близо триметров изкоп, когато внезапно се е свлякла земна маса.

Кирил Петков: Нека мислим по-позитивно.  Може да има и ползи от раздялата с "ДБ"

Кирил Петков: Нека мислим по-позитивно. Може да има и ползи от раздялата с "ДБ"

Според мен определения като „градска интелигенция", „градска десница" или „хората от жълтите павета" са твърде ограничаващи