Борисов инспектира Околовръстното на Велинград, дезинфекцира се след ръкостискане с работник
Премиерът Бойко Борисов, заедно с министъра на финансите Владислав Горанов и зам.-министъра на регионалното развитие Николай Нанков, както и с кмета на Велинград Костадин Коев инспектират строителството на Околовръстното шосе на Велинград, предаде кореспондентът на БГНЕС в региона.
Те ще инспектират и рехабилитацията на пътя към Сърница, който беше в много тежко състояние. "Един от най-красивите пътища в Родопите, но и най-разбития", уточни кметът. "Той се финансира с държавни средства, 47 километра е, с асфалт и нови канавки", уточни Нанков.
Видео от обиколката на Борисов показва, че всички в колата му са с маски. А след като той срещна майстор и се здрависа с него, стриктно дори се дезинфектира.
Припомняме, че премиерът вече беше санкциониран за неносене на маска. РЗИ му наложи глоба от 300 лв.
Очаквайте подробности.
Още от България
Съдът гледа мерките на нови трима обвиняеми за жестокото убийство на Георги Кузев
Двама от тях са на 17 години, а един е на 15 години. Те са обвинени в съучастие като извършители на умишлено убийство на 37-годишния мъж.
Взривяват контролирано боеприпаси край завод „ЕМКО“
Обезвреждането ще се осъществи в часовия диапазон от 10 до 14 ч. Ще бъде задействана Националната система за оповестяване "BG-ALERT".
Облаци и дъжд носят прохлада, превалявания над южното Черноморие
Максималните температури в северните и източните райони - между 23° и 28°, в Югозападна България – до 34°, в София – около 29°.