Приходните агенции работят добре, добър е бюджетният излишък, така че ще можем да затворим добре годината с направените разходи и да преизпълним плана - поне от това, което за полугодието имаме, каза в началото на днешното правителствено заседание министър-председателят Бойко Борисов по повод данните, че излишъкът в държавния бюджет надхвърля 2 млрд. лева и към 31 юли възлиза на 2 милиарда и 23 милиона лева.
Службите работят добре по битката с корупцията и контрабандата и най-материалният израз са парите в бюджета, заяви Борисов.
Знаете преди година и нещо, като поехме управлението, колко беше дефицитът - 3,7, с маса плащания, без обезпечение и рекордно нисък външен дълг от 24%. Това е за тези, които казаха, че сме задължили държавата и следващите поколения. Точно обратното е, каза още Бойко Борисов.
България
Борисов: Не вкарваме в дългове следващите поколения - точно обратното
Автор: Димитър Иванов
Бойко Борисов
Службите работят добре по битката с корупцията и контрабандата и най-материалният израз са парите в бюджета, заяви премиерът
Фактор

Коментари (0)