15 Април, 2026

Борисов: По-сладко е да си в опозиция - Пеевски, Василев и Петков действат в синхрон

Борисов: По-сладко е да си в опозиция - Пеевски, Василев и Петков действат в синхрон

Бойко Борисов, снимка: архив

По-рано днес съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков заяви, че кандидатите за регулаторите, които издигат партиите от мнозинството, са на Делян Пеевски

По-сладко е да си в опозиция. ГЕРБ положи огромни усилия да вкара правилата за избор на регулаторите, но ПП бойкотират парламента. Тяхната врата се оказва като въртящите врати на хотелите – толкова са въртеливи, каза лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов,  .

По-рано днес съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков заяви, че кандидатите за регулаторите, които издигат партиите от мнозинството, са на Делян Пеевски.

Борисов бе убеден, че партията му няма да бъде изкупителна жертва.

И Пеевски, и Василев, и Кирил Петков действат в синхрон. Ако има хора на Пеевски, това са Асен Василев и Данчо Цонев, каза Борисов.

Той съобщи, че последната му среща с Росен Карадимов е била по времето когато той е бил началник на кабинет на Сергей Станишев. 

 

Сподели:

Коментари (0)

Западни медии: Радев може да е дестабилизиращ фактор за ЕС и НАТО. България не отива на нормални избори

Западни медии: Радев може да е дестабилизиращ фактор за ЕС и НАТО. България не отива на нормални избори

„Политико“ припомня позициите му, че Украйна е „обречена“ във войната с Русия и че нарастването на военната помощ от ЕС не предлага изход, а задълбочава конфликта. „Прокремълските симпати

Премиерът: Борбата за честни избори не е работа на една институция, това е отборна игра

Премиерът: Борбата за честни избори не е работа на една институция, това е отборна игра

"Първата стъпка е на гражданите – те подават сигнали, отказват да бъдат част от порочни схеми. Втората стъпка е на МВР, което разследва, събира доказателства и задържа нарушителите", посочи той

Украйна почете Раковски

Украйна почете Раковски

В тази Гимназия, основана през 1858 година,  са учили министър-председатели на България: Александър Малинов и Димитър Греков; генерал-полковници: Даниил Николаев и Георги Тодоров; генерал-лейтенант Иван Колев; учени и преподаватели