24 Май, 2026

Борисов прие поканата на Румен Радев

Борисов прие поканата на Румен Радев

Бойко Борисов и Румен Радев

Надявам се, че до срещата ни държавният глава ще се запознае поне с четиригодишната ни визия за управление на кабинета, заяви премиерът

Премиерът Бойко Борисов прие поканата на президента Румен Радев за среща, на която министър-председателят да представи визията си за управление, информираха за медиите от правителствената пресслужба.

Така държавният глава отговори на критиката на министър-председателя защо е приел БСП, а не приема депутатите от ГЕРБ. Радев допълни, че има разлика между визия и закон.

,,Приемам поканата на президента. Надявам се, че до срещата ни държавният глава ще се запознае поне с четиригодишната ни визия за управление на кабинета, както и с доклада на Еврокомисията, и заедно да ги дискутираме!", заяви Борисов от Солун.

,,Аз съм готов да приема Борисов, да ми представи визията за справяне с корупцията по високите етажи на властта, прекратяване на катастрофалния срив на инвестициите и догонването на държавите от Централна и Източна Европа, които се откъснаха икономически далеч преди нас", обяви по-рано президентът.
Сподели:

Коментари (0)

Поетът Стефан Цанев: На буквичките дължим своето съществуване като народ

Поетът Стефан Цанев: На буквичките дължим своето съществуване като народ

Социалните мрежи превръщат свободата на словото в пространство за агресия и духовна разруха - истинската свобода изисква култура и отговорност

Момиче е намерено мъртво пред блок в Благоевград - след употреба на наркотици

Момиче е намерено мъртво пред блок в Благоевград - след употреба на наркотици

От другата страна на жилищната сграда полицаите са открили да лежи непълнолетен младеж, който е транспортиран до болница в София с опасност за живота

Янтра излезе от коритото си в Русенско, има залети дворове

Янтра излезе от коритото си в Русенско, има залети дворове

Има струпване на дървета в коритото на река Янтра край мостовете при село Долна Студена и между Караманово и Новград