Двамата са коментирали сътрудничеството между двете страни, написа във Фейсбук българският премиер
Премиерът Бойко Борисов, който е на посещение в румънския град Сибиу на Среща на върха на страните- членки на ЕС, разговаря с председателя на Национално-либералната партия на Румъния Людовик Орбан.
Премиерът написа във Фейсбук за какво са разговаряли двамата с румънския си колега:
"С председателя на Национално-либералната партия на Румъния Людовик Орбан проведохме среща. Коментирахме сътрудничеството между двете държави, предстоящите европейски избори и присъединяването на България и Румъния към Шенгенското пространство."
Фактор
Премиерът написа във Фейсбук за какво са разговаряли двамата с румънския си колега:
"С председателя на Национално-либералната партия на Румъния Людовик Орбан проведохме среща. Коментирахме сътрудничеството между двете държави, предстоящите европейски избори и присъединяването на България и Румъния към Шенгенското пространство."
Още от България
Жълт код за обилни валежи в по-голямата част от страната, температурите остават високи
По Черноморието остава слънчево и топло, в планините - се очаква купесто-дъждовна облачност, с краткотрайни валежи и гръмотевични бури
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно в Горна Оряховица, пътувал е за Румъния
Изпълнявал е полет от Египет до Крайова
Кметът на Тетевен поздрави инж. Емил Максимов по случай 30-годишния юбилей на компания „КАМАКС“
Г-н Максимов благодари за уважението и подаръците, като сподели за успехите, трудностите и предизвикателствата в своята работа през годините