7 Април, 2026

Борисов се срещна с легендарния Силвестър Сталоун (Видео)

Борисов се срещна с легендарния Силвестър Сталоун (Видео)

Искам да ти благодаря за добрите думи в България, които споделяш в интернет, обърна се премиерът към актьора

Премиерът Бойко Борисов се срещна с холивудската звезда Силвесър Сталоун. Очаква се той да остане дълго у нас за новите снимки "Рамбо V: Последна кръв".

Искам да ти благодаря за добрите думи в България, които споделяш в интернет, се обърна Борисов към Сталоун. 

Актьорът от своя страна се оплака единствено от студената ни зима. "Така е, но пък правим световни първенства по ски, имаме страхотни зимни курорти - Банско, Пампорово", отговори Борисов.  

Известният актьор пристигна миналата седмица в София, за да презаснеме някои от сцените за най-новата си лента: "Рамбо V: Последна кръв". Холивудската звезда, която е продуцент и сценарист на филма, дойде в България в края на септември миналата година и остана повече от месец. Но сега е недоволен от някои кадри и ще ги заснеме повторно. Той ще отседне в един от най-големите столични хотели и ще работи само във филмовия център в “Бояна”.

Сподели:

Коментари (0)

Министър Дечев: Има смущаващи данни от т.нар. "архив на Пепи Еврото"

Министър Дечев: Има смущаващи данни от т.нар. "архив на Пепи Еврото"

По неговите думи Теодора Георгиева, отстраненият български европрокурор, е направила голяма грешка, като е отишла при човек като Еврото

Задържаха седмина в Кюстендил, раздавали пари предизборно

Задържаха седмина в Кюстендил, раздавали пари предизборно

Все още се коментира как преди години местен бизнесмен, убит по-късно, раздавал на ромите  по една обувка от завода, на който бил собственик

Проф. Чуков: Ситуацията в Близкия изток е трагична, шансовете за мир за под 30% и намаляват

Проф. Чуков: Ситуацията в Близкия изток е трагична, шансовете за мир за под 30% и намаляват

Според него Техеран искат да ангажират американците с окончателно примирие, което обаче не се харесва на САЩ заради Ормузкия проток