Министър-председателят Бойко Борисов се включи в срещата на върха ЕС-Западни Балкани, която се провежда чрез видеоконферентна връзка.
Целта на разговорите е да се заяви подкрепа на ЕС за Западните Балкани за справяне със здравните и икономически последици от COVID-19.
Разговорите за Западните Балкани се приема за проява на солидарност към всички страни във връзка с коронавируса, независимо от това, че не са членки на ЕС.
От пресцентъра на Министерския съвет обявиха, че премиерът ще обобщи резултатите от срещата пред медиите.
Фактор
Целта на разговорите е да се заяви подкрепа на ЕС за Западните Балкани за справяне със здравните и икономически последици от COVID-19.
Разговорите за Западните Балкани се приема за проява на солидарност към всички страни във връзка с коронавируса, независимо от това, че не са членки на ЕС.
От пресцентъра на Министерския съвет обявиха, че премиерът ще обобщи резултатите от срещата пред медиите.
Още от България
Кейт Бланшет и Ева Майдел стартираха Регистър на човешкото съгласие в ЕП
"Това е първият регистър за човешко съгласие какво може изкуственият интелект да използва от нашата идентичност и какво не", разказа българският евродепутат от Европейската народна партия
2 деца от футболната школа на Славия загинаха при ПТП-то на АМ "Тракия"
"Треньорът Иван Терзийски е в тежко състояние. Отивали са за участие на турнир в Албена", трагичната новина съобщиха от школата на Славия
Президентът: С помощта на България, екзархията ни в Истанбул трябва да укрепва националното самосъзнание
Премиерът Румен Радев обяви финансова подкрепа в размер на 100 000 евро за българската общност в Истанбул и 20 000 евро за нашите църкви в Одрин