24 Юни, 2026

Борисов се включи в срещата на върха ЕС-Западни Балкани

Борисов се включи в срещата на върха ЕС-Западни Балкани

Министър-председателят Бойко Борисов се включи в срещата на върха ЕС-Западни Балкани, която се провежда чрез видеоконферентна връзка.

Целта на разговорите е да се заяви подкрепа на ЕС за Западните Балкани за справяне със здравните и икономически последици от COVID-19.

Разговорите за Западните Балкани се приема за проява на солидарност към всички страни във връзка с коронавируса, независимо от това, че не са членки на ЕС.

От пресцентъра на Министерския съвет обявиха, че премиерът ще обобщи резултатите от срещата пред медиите.
Сподели:
Кейт Бланшет и Ева Майдел стартираха Регистър на човешкото съгласие в ЕП

Кейт Бланшет и Ева Майдел стартираха Регистър на човешкото съгласие в ЕП

"Това е първият регистър за човешко съгласие какво може изкуственият интелект да използва от нашата идентичност и какво не", разказа българският евродепутат от Европейската народна партия

2 деца от футболната школа на Славия загинаха при ПТП-то на АМ "Тракия"

2 деца от футболната школа на Славия загинаха при ПТП-то на АМ "Тракия"

"Треньорът Иван Терзийски е в тежко състояние. Отивали са за участие на турнир в Албена", трагичната новина съобщиха от школата на Славия

Президентът: С помощта на България, екзархията ни в Истанбул трябва да укрепва националното самосъзнание

Президентът: С помощта на България, екзархията ни в Истанбул трябва да укрепва националното самосъзнание

Премиерът Румен Радев обяви финансова подкрепа в размер на 100 000 евро за българската общност в Истанбул и 20 000 евро за нашите църкви в Одрин

Коментари (0)