Борисов след оттеглянето на Киселова: Не гласуваме оставка, а подписваме коалиционно споразумение
По-рано Наталия Киселова подаде оставка като председател на парламента. Запитан дали е имало напрежение с БСП, лидерът на ГЕРБ каза, че не вижда такова.
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира пред журналисти актуалните теми, свързани с оттеглянето на Наталия Киселова от председателския пост в НС и промените в управлението
"Сега ще има председателски съвет. Оставка не се гласува, днес подписваме коалиционно споразумение", обясни той.
Тя бе избрана, когато още не можеше да заработи парламентът, каза Борисов, цитиран от Дарик. "Сега си залегна ротацията в споразумението на 10 месеца трите партии ", добави лидерът на ГЕРБ.
По-рано Наталия Киселова подаде оставка като председател на парламента.
Запитан дали е имало напрежение с БСП, лидерът на ГЕРБ каза: "Не виждам какво напрежение има", отговори той.
Още от България
Калина Андролова: Пиарът на Радев не може да промени ходове на политическа несъстоятелност и грешки
"Той е грим, който подчертава хубавите страни, глупостта остава резистентна. Но широките маси се кефят, те са податливи на елементарни декори", пише тя
Атанас Славов: Радев създаде проблема с "Боташ", сега се опитва да го реши, като междувременно твърди, че няма проблем
Предоговарянето на споразумението с турската компания е добра новина, защото то е неизгодно за България, смята той
Без референдум в Карлово за завода за барут на "Райнметал", реши съдът
Поставените въпроси не са от компетентността на местната власт и не може да бъдат решавани чрез местно допитване