Министър-председателят Бойко Борисов ще проведе среща с министрите на околната среда и водите Емил Димитров, на икономиката Емил Караниколов и на енергетиката Теменужка Петкова, съобщиха от правителствената информационна служба.
Срещата ще се проведе на 18-и януари (събота) 2020 г. от 9.00 ч. в сградата на Министерския съвет и е във връзка с представяне на проекти за решаване на водната криза в Перник. На разговора ще присъстват още кметовете на София и на Перник - Йорданка Фандъкова и Станислав Владимиров, областният управител на Перник Емил Костадинов, както и представители на държавната и общинската администрация.
Фактор
Срещата ще се проведе на 18-и януари (събота) 2020 г. от 9.00 ч. в сградата на Министерския съвет и е във връзка с представяне на проекти за решаване на водната криза в Перник. На разговора ще присъстват още кметовете на София и на Перник - Йорданка Фандъкова и Станислав Владимиров, областният управител на Перник Емил Костадинов, както и представители на държавната и общинската администрация.
Още от България
Новая газета: Ветото на Радев срещу включването на Гундяев в санкционните списъци е позорно
"Някои проруски изявления на патриарх Даниил надхвърлят рамките на обичайната междуправославна дипломация и пораждат подозрения за негови връзки с Москва", пише изданието
СГС одобри регистрацията на партията на Радев
По закон „Прогресивна България“ би следвало да получи държавен имот, в който да разположи своята партийна централа
"Гениален" Антон Кутев: Въпросът с патриарх Кирил е за българския национален интерес, и за защитата на православието
По-рано през седмицата кабинетът на президента Румен Радев обяви, че няма да подкрепи санкции срещу руския патриарх Кирил, както и срещу най-големия акционер в „Лукойл“ Вагит Алекперов.