"Излишно е да спорим със съветници, събрани от кол и въже". Това каза премиерът Бойко Борисов във видео във "Фейсбук". Премиерът коментира още, че неговите опоненти трябва да четат оценката на кредитна агенция "Фич", защото са най-добрите специалисти. „Това са световните оценители на държавата и трите най-добри кредитни агенции са ни оценили по един и същи начин. Аз лично вярвам на тези оценители с месечна заплата десетки хиляди долара и са събрани най-добрите в света, отколкото разни такива от кол и въже събрани съветници. Да спорим с тях е безсмислено“, добави Борисов.
Той подчерта, че като има финансиране, има и заплати и всички работят активно. Борисов каза още, че всички ремонти и строежи да се направят както трябва. „Почваме на кал и ливада, след това чакъл, след това асфалт. Изглежда много бързо и лесно, но не е“, добави премиерът.
Фактор
Той подчерта, че като има финансиране, има и заплати и всички работят активно. Борисов каза още, че всички ремонти и строежи да се направят както трябва. „Почваме на кал и ливада, след това чакъл, след това асфалт. Изглежда много бързо и лесно, но не е“, добави премиерът.
Още от България
Националпопулизъм - това ли е стратегията на премиера Радев за страната и региона?
Отговорът произтича от двусмислените отношения с ЕС и Русия, как гледа на войната в Украйна, справянето със слабия бюджет и липсата на антикорупционни мерки
Любомир Николов: МВР издирва Петьо Еврото поне на три локации
Във връзка със Стоян Мавродиев и. д. главен секретар на МВР посочи, че вероятно в края на месеца ще се гледа делото му за екстрадиция, което ще позволи или няма да позволи връщането му в България
Злите езици или грозната истина? Бивш премиер държал бизнеса с мантинелите в България?
Вътрешният министър Иван Демерджиев разкри в ефира на БНТ, че се проверяват две фирми, свързани с доставянето на мантинели, за които имат сериозни съмнения, че зад тях стои една и съща фигура