Пит и бившата му съпруга Анджелина Джоли уредиха развода си през декември 2024 г. – и според източник, именно Рамон го е насърчила да приключи с осемгодишната съдебна битка
Брад Пит и Инес де Рамон сияеха, прекарвайки романтичната си вечер на премиерата на „F1“ в Ню Йорк, предаде Пейдж Сикс
Актьорът, носител на „Оскар“, водеше своята приятелка за ръка, докато стъпваше на червения килим в Таймс Скуеър.
61-годишният Пит беше забелязан по-късно да я прегръща, докато позираха за снимки.
На една от снимките 32-годишната де Рамон нежно сложи ръка на гърдите на любимия си, докато двамата се усмихваха пред камерите.
Звездата от „Боен клуб“ бе облечен в тъмносин костюм с пастелна риза, а де Рамон носеше прозрачна блуза с дълбоко деколте и пола с пера до земята.
Тя бе допълнила визията си с бяла чанта, обувки на платформа и черен колан. Косата й беше прибрана в небрежна прическа.
Двойката беше забелязана на среща по време на вечеря с Брадли Купър и Джиджи Хадид в "Cote Korean Steakhouse" в Ню Йорк.
За това излизане актьорът от „Вълците“ носеше привличащи погледа кадифени дънки, а де Рамон беше облечена в масленожълта мини рокля с отворени рамене и сандали на висок ток.
А за премиерата на филма в Мексико Сити миналата седмица, Пит показа новата си прическа, облечен в розово сако и синя тениска. Изглежда, че е присъствал на събитието сам.
Бащата на шест деца е във връзка с де Рамон от 2022 г.
Пит и бившата му съпруга Анджелина Джоли уредиха развода си през декември 2024 г. – и според източник, именно Рамон го е насърчила да приключи с осемгодишната съдебна битка.
„Той беше повлиян от Инес да се раздели окончателно“, каза източник по това време.
„Инес иска да имат живот заедно – с възможност за деца в бъдеще – без тежестта на осемгодишната война на розите.“
Те добавиха, че де Рамон „ясно е показала, че според нея животът ще бъде много по-приятен, след като това се уреди“.
Друг източник подчерта влиянието на вицепрезидента на „Анита Ко Бижутерия“ върху живота на актьора. „Инес оказва положително влияние върху Брад“, сподели източникът през декември.
„Тя има много добра перспектива за нещата. Тъжно е как се развиха нещата, но поне това е напредък в правилната посока.“/БГНЕС
Още от Клюки
Дара нареди на Радев: Искам министърът на културата да не седи в дъното на масата на заседанията на МС
"Всеки един от вас трябва да реши, че няма да е жертва на държавата, на съседа си... и т.н. Ние сме тези, които трябва да решим какво да правим с живота си", заяви певицата
100 години Мерилин Монро
Аукционната къща Julien's Auctions ще предложи на търг близо 200 предмета в рамките на специалния търг „100 години Мерилин", включително непубликувани снимки, сценарий с бележки от последната ѝ продукция
Лекарят на Тръмп разкри: Президентът е в отлично здраве, но има един проблем
Шон Барбабела смята, че американският президент е в състояние да изпълнява задълженията си като държавен глава