„ГЕРБ се опитват да прикрият корупцията по договора"
БСП ще представи публично доклада на парламентарната комисия „Боташ“ утре в парламента.
„ГЕРБ се опитват да прикрият корупцията по договора с „Боташ“, като не допускат в дневния ред на пленарна зала доклада на комисията, който е с тежки констатации за щета на българската държава“, коментира лидерът на социалистите Корнелия Нинова.
Членовете парламентарната комисия „Боташ“ от БСП ще представят документа, а след това ще го изпратят на българската прокуратура, на КПКОНПИ и на Европейската прокуратура.
„Няма да оставим този случай да бъде заметен. Това е една от малкото, да не кажа единствената комисия, която свърши реално работа.“ - каза още Нинова. /БГНЕС
Още от България
Николай Денков: Управляващите заблуждават хората и по темата за американските цистерни
Както се казва - на краката на лъжата са къси и доста бързо истината излиза наяве, метафорично описа ситуацията депутатът от "Продължаваме промяната"
Ивайло Мирчев: Премиерът да каже каква е сделката за самолетите-цистерни и “Лукойл”
Преди Радев, Тръмп беше благодарил и на Орбан, но вижте къде е Орбан сега
Шефът на ВВС с позитивни послания: Само F-16 и МиГ-29 могат да ме отведат на "Дондуков"2
По неговите думи други хора създават наратива, че има аспирации към Президентството и за протокола отбелязва, че излиза в годишен отпуск