23 Май, 2026

15-годишен духна от полицейското управление във Враца

15-годишен духна от полицейското управление във Враца

Предприето е издирване, но до момента от изчезналия няма следа

Епидемията от бягащи арестанти се разраства – поредният случай е от Враца. Този път органите на реда са успели да изпуснат 15-годишен тийнейджър, който е избягал от местното полицейско управление. Случаят е от тази сутрин.

15-годишният младеж е доведен от полицейски патрул в сградата на управлението по подозрение за извършена кражба на малка сума пари.
Докато служителите оформят документите за 24-часовото му задържане, непълнолетният успява да избяга.

Предприето е издирване, но до момента от изчезналия няма следа. А назначената вътрешна проверка ще изяснява пропуските в работата на служителите на реда.

Сподели:

Коментари (0)

24 000 зрелостници се явяват на втора задължителна матура

24 000 зрелостници се явяват на втора задължителна матура

Най-голям е интересът към английския език, следвани от география и икономика, биология и здравно образование

Възпоменание за Анна Манолава – гласът на „Свободна Европа“ в годините на комунизма

Възпоменание за Анна Манолава – гласът на „Свободна Европа“ в годините на комунизма

Тя информираше от Мюнхен света за нашите протести срещу насилствената смяна на имената на турци и мюсюлмани, за акциите на Независимото дружество за правата на човека, казва Ибрахим Короджу

В Рим пристигна българска делегация по повод 24 май

В Рим пристигна българска делегация по повод 24 май

Председателят на НС Михаела Доцова ще се срещне с председателя на Камарата на депутатите на италианския парламент Лоренцо Фонтана. За 22 май е предвидена аудиенция при папа Лъв XIV във Ватикана.